O nas

Stowarzyszenie Radio Tele Taxi Cieszyn zarejestrowane zostało dnia 1 czerwca 2014 roku w Starostwie Powiatowym w Cieszynie.
Trzonem naszego stowarzyszenia są w większości doświadczeni kierowcy, którzy od wielu lat pracowali w sekcji Radio Taxi przy Automobilklubie Cieszyńskim. W roku 2006 sekcja przekształciła się w Stowarzyszenie Komunikacji Samochodowej Radio Taxi Ziemi Cieszyńskiej. Obecnie kierowcy, niemogący pogodzić się z metodami postępowania tamtejszego Zarządu, jego nonszalancją w podejściu do przepisów i obowiązków ustawowych stawianych stowarzyszeniom, brakiem lojalności i nieuczciwością wobec kolegów oraz panującym układom, postanowili raz na zawsze rozstać się z wspomnianym Stowarzyszeniem. W efekcie powstało Stowarzyszenie Radio Tele Taxi Cieszyn, które, mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy, pozbawione będzie niechlubnych metod postępowania, trapiących tamtejszy Zarząd. Wszyscy nasi kierowcy są członkami Automobilklubu Cieszyńskiego, którego Zarząd po zbadaniu wszystkich okoliczności postanowił użyczyć nam bodajże najpopularniejszy numer telefonu TAXI w Cieszynie 33 19 621 przekazując go do dyspozycji uchwałą pierwszemu założycielowi Radio Taxi w Cieszynie. Nie jest zatem prawdą, że numer ten został przez nas nieuczciwie pozyskany czy wręcz skradziony. Takie bowiem informacje docierają do naszych klientów za pośrednictwem wiadomości sms, rozmów telefonicznych oraz przekazów osobistych.
Stowarzyszenie Radio Tele TAXI Cieszyn, dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań swoich klientów, wprowadziło szereg udogodnień. Między innymi wprowadziliśmy innowacyjny na naszym terenie system zamawiania taksówek, polegający na bezpośrednim, telefonicznym połączeniu z pierwszym wolnym kierowcą. Klient po wybraniu jednego z dwóch naszych numerów 33 19 621 lub 570 443 443 ma bezpośredni kontakt z kierowcą, co umożliwia w łatwy i dokładny sposób sprecyzować wszystkie szczegóły zamówienia. Jako jedyni w mieście dysponujemy kilkoma pojazdami zabierającymi na pokład 6 osób. Realizujemy różne nietypowe usługi z którymi mogą się Państwo zapoznać przeglądając zakładkę USŁUGI na naszej stronie www.